Wykładziny SAPFLOOR

TAJIMA

Tajima jest największą japońską fabryką luksusowych paneli winylowych imitujących drewno, kamień, metal i inne materiały.

EXPONA

Płytki i panele winylowe z kolekcji Expona, Camaro oraz Kudos stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących prestiż i elegancję. Ich walory estetyczne i użytkowe pozwalają stworzyć niepowtarzalną podłogę, która zachwyca funkcjonalnością oraz efektownym designem. Wyroby Expona, Kudos i Camaro są imitacją drewna, kamienia i metalu. Cechą charakterystyczną płytek i paneli winylowych jest trwałość. Ich dodatkowy atut to niedroga konserwacja. .

POLYFLOR

Wykładziny winylowe w rulonach i płytkach, kauczukowe, antypoślizgowe, antystatyczne i przewodzące to zaledwie jedne z wielu propozycji firmy Polyflor, czołowego dostawcy wykładzin obiektowych zarówno na polskim rynku, jak i na świecie. Polecane wykładziny znajdują zastosowanie m.in. w hotelach, placówkach oświatowych, instytucjach pożytku publicznego, biurach, bankach, kinach.

TARKETT

Tarkett to firma z długoletnią tradycją, jej początki sięgają 1886 r. Obecnie zajmuje pozycję lidera w produkcji systemów podłogowych na skalę światową. Jej wyroby zyskują uznanie w wielu zakątkach świata. Tarkett dostarcza produkty z winylu, linoleum, laminatu, drewna i wielu innych materiałów. Stałym punktem oferty są także doskonałej jakości nawierzchnie sportowe.

logos logos logos logos logos logos logos